1

Přehled příjmů LISTOPAD 2012

Přehled příjmů

Listopad se nesl ve znamení setrvačnosti. Kvůli náročnému studiu, který mi nedává moc času na nic jiného, jsem se tak nedostal k žádným svým koníčkům. I tento report píši až ex-post, za což se svým čtenářům samozřejmě moc omlouvám.

Začneme opět pozitivní zprávou: affiliate program Elegant Themes vyplácí provize bez problémů – přímo na Paypal účet (píšu to proto, že v listopadu mi přišla na Paypal várka provizí, poslední díky minulému měsíci)

Moje pasivní příjmy v listopadu

  • PPC: 1655,47 Kč (+123,45 Kč)
  • Prodej odkazů: 1895,17 Kč (+703,75 Kč)
  • Affiliate: 624,74 Kč (-870,59 Kč)

Pasivní příjmy celkem: 4175,38 Kč (-97,4 Kč)

Prodej odkazů už opět dělá největší položku mého pasivního příjmu. Věrní čtenáři jistě vědí, že mě tohle vždycky dost trápilo. Nově jsem se rozhodl na to kašlat – peníze nesmrdí, a dokud je po odkazech poptávka a je to legální, tak bych byl blbý se toho příjmu vzdávat 🙂

Od začátku experimentu jsem investoval 56702,94 Kč a získal zpět 133697,90 Kč.

  1. Mirek napsal:

    Já spíše největší riziko u pasivních příjmu tohoto typu vidím v nepřetržité možnosti penalizace, člověk nikdy neví kdy se znelíbí google a pak pečlivě stavěné portfolio je rázem téměř k ničemu.

Pravidla moštárny
Odkazy z tohoto blogu jsou DOFOLLOW - pro zveřejnění komentáře je však potřeba dodržovat určitá pravidla slušnosti.

  1. Podepište se skutečným jménem nebo nickem. Chcete-li zpětný odkaz na klíčové slovo, použijte syntaxi Jméno@Klíčové slovo
  2. Vyhněte se krátkým, jednoslovným komentářům a komentářům bez informační hodnoty ("První!", "Skvělý článek") Abyste si zpětný odkaz zasloužili, přispějte na oplátku něčím, co bude pro čtenáře tohoto blogu zajímavé.
  3. Neodkazujte na nevhodné stránky
  4. Nevkládajte affiliate odkazy. Smyslem odkazů je ostatním čtenářům ukázat kdo jste a co děláte, ne propagovat cizí webové stránky.

Přidat odkaz na článek z mého blogu