1

Přehled příjmů KVĚTEN 2012

Přehled příjmů

S velkým zpožděním (ale nakonec přeci jen) přináším svůj květnový přehled příjmů.

Květen dopadl průměrně, celkově mírným poklesem proti minulému měsíců, celkem významnou změnu však prodělala struktura příjmů.

Výpadek nastal u Backlinks Genius, kde moje doména po 11 měsících „dojení“ ztratila google rank a byla proto v půlce května vyřazena ze systému BLG. Mám v záloze několik dalších, bohužel k jejímu nahrazení jsem se dostal až na konci září 🙂

Pozitivním překvapením pro mne naopak bylo fungování affiliate programu Wedosu, který konvertuje (na české poměry; ale pamatujte prosím, že s českými affiliate programy mám jen velmi malé zkušenosti) velmi dobře. Veškerý květnový výdělek z affiliate programu Wedosu obstaral můj článek o NNN.cz doménách

Milým bonusem pak byl další prodej předplatného prémiových WordPress šablon na Elegant Themes (které sám rovněž používám)

Jinak jsem se kvůli své regulerní práci ke svému side-projektu vůbec nedostal a dokonce jsem si nechal expirovat pár bezvýznamných domén.

Moje pasivní příjmy v květnu

Pasivní příjmy CELKEM: 5596,28 Kč (-1053,25 Kč)

Celkové výdaje: 0 Kč

  1. petr napsal:

    Ještě jsem chtěl k tomu Clickbank…rozepíšeš se o tom trochu více, jak to přesně funguje a tak?
    Můj nejnovější článek: Rebelové nebo korytníci? To druhé vážení…

Pravidla moštárny
Odkazy z tohoto blogu jsou DOFOLLOW - pro zveřejnění komentáře je však potřeba dodržovat určitá pravidla slušnosti.

  1. Podepište se skutečným jménem nebo nickem. Chcete-li zpětný odkaz na klíčové slovo, použijte syntaxi Jméno@Klíčové slovo
  2. Vyhněte se krátkým, jednoslovným komentářům a komentářům bez informační hodnoty ("První!", "Skvělý článek") Abyste si zpětný odkaz zasloužili, přispějte na oplátku něčím, co bude pro čtenáře tohoto blogu zajímavé.
  3. Neodkazujte na nevhodné stránky
  4. Nevkládajte affiliate odkazy. Smyslem odkazů je ostatním čtenářům ukázat kdo jste a co děláte, ne propagovat cizí webové stránky.

Přidat odkaz na článek z mého blogu