0

Přehled příjmů ČERVENEC 2012

Přehled příjmů

Pravidelný přehled příjmů za červenec, tentokráte kvůli velmi nabitému létu dopisovaný a zveřejněný ex-post.

Pokud jste se pozorně dívali na mé minulé přehledy, možná jste si všimli, že z nich zmizel reklamní systém Mlink. V červenci jsem se definitivně rozhodl jej opustit a odepsal jsem proto 377 Kč zůstatku na účtu (minimální výplata je od 1000 Kč)

Nemám pro to žádný vyloženě objektivní důvod. Mlink mi vždy vše zaplatil, byť poslední dobou s čím dál větším zpožděním.

Protože ale na penězích z inwebstování nijak nezávisím, nikdy jsem neměl potřebu platby upomínat – prostě jsem čekal a vždy byl po čase mile překvapen příchozí platbou na bankovní účet. Celkově jsem přes mlink vydělal přes 15000 Kč, takže v tomto ohledu proti jejich systému nemohu říci křivého slova.

V poslední době však prodejní schopnost systému pomalu upadala a měsíční výdělky klesaly. To mě, v kombinaci s prodlužující se splatností, vedlo k rozhodnutí všechny plochy uzamknout, spolupráci se serverem ukončit a přejít plně na Ranky.cz

Á propos: Ranky nejenže mají naprosto bleskovou splatnost. V červenci jsem si poprvé ověřil i to, že jejich affiliate program funguje – připsali mi nějaké drobné za provize.

V červenci jsem rovněž poprvé zkásnul Clickbank a mohu potvrdit, že jejich platební morálka je rovněž výborná. Nevýhodou pro někoho může být výplata formou šeku. Mně naštěstí šeky nevadí, mám Komerční banku a ta zvládá šeky bez problémů, velmi rychle (peníze jsem měl za 5 dnů) a s velmi příznivými poplatky.

Šeky se tu však zabývat nehodlám, tuto problematiku již přede mnou lépe zvládli jiní.

Velmi příjemně mě rovněž překvapil Amazon, škoda jen že je to náhodná variabilita (není to tedy výsledkem nějaké mé akce nebo optimalizace, jen jsem měl štěstí a prodal přes jednu stránku několik náhradních dílů do aut)

Moje pasivní příjmy v červenci

Pasivní příjmy CELKEM: 6346,54 Kč (+1653,44 Kč)

Celkové výdaje: 521,02 Kč

 

Pravidla moštárny
Odkazy z tohoto blogu jsou DOFOLLOW - pro zveřejnění komentáře je však potřeba dodržovat určitá pravidla slušnosti.

  1. Podepište se skutečným jménem nebo nickem. Chcete-li zpětný odkaz na klíčové slovo, použijte syntaxi Jméno@Klíčové slovo
  2. Vyhněte se krátkým, jednoslovným komentářům a komentářům bez informační hodnoty ("První!", "Skvělý článek") Abyste si zpětný odkaz zasloužili, přispějte na oplátku něčím, co bude pro čtenáře tohoto blogu zajímavé.
  3. Neodkazujte na nevhodné stránky
  4. Nevkládajte affiliate odkazy. Smyslem odkazů je ostatním čtenářům ukázat kdo jste a co děláte, ne propagovat cizí webové stránky.

Přidat odkaz na článek z mého blogu